3,5,6 және 25 сандарынан өзара жай сандардың төрт жұбын кұрастыру


Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

25 және 6 ЕүОБ (25, 6)=1; 25=5×5; 6=2×3
5 жəне 6 ЕҮОБ (6, 5)=1; 5=1×5
3 және 5 ЕҮОБ (3, 5)=1; 3=1×3
25 және 3 ЕҮОБ (25, 3)=1