У дітей у кошиках було порівну шоколадних яйєць. Коли Оксана знайшла ще 5 яєць, а Андрій - 14 яєць,

у нього стало в 2 рази більше, ніж у неї. Скільки шоколодних яєць було у кошику Андрія?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Даша.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

14-5=9яиц у Оксаны сейчас

9-5= 4яиц было у Оксаны,

яиц было вначале поровну, значит и у Андрея было тоже 4яйца

4+14= 18 яиц сейчас у Андрея