Одна сторона прямокутника 8 дм, що на 3см менше,ніж друга. Знайти периметр і площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Серёжа.

Ответ:

1)8+3=11(дм)-другая сторона

2)P=(8+3)*2=22(дм)-периметр

3)S=8*3=24(дм)-площадь

Пошаговое объяснение: