СРОЧНО!!!!!!! Довжина прямокутного паралепіпета дорівнює 80см. Його висота становить 40% довжини,

а ширина 3/4 висоти. Знаїдіть об’єкт паралепіпета

Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Михаил.

Відповідь:

1)80*0.4=32(см)-висота

2)32*3/4=24(см)-ширина

3)80*32*24=61440см3