Два хлопчики одночасно вийшли з будинків і пішли однією вулицею назустріч один одному. Перший

хлопчик ішов зі швидкістю 50 м/хв, а другий - 70 м/хв. Вони зустрілися через 35 хв. Яка відстань між будинками? Треба розв´язати по діях, допоможіть будьласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ: 4200 метров

Пошаговое объяснение:

1. 70 хв/м * 35 хвил.=2450(метров)(сколько прошел второй)

2. 50хв/м * 35 хвил. =  1750(метров)(сколько прошел первый)

3. 2450+1750=4200(метров) (расстояние)

Отвечает Пономаренко Дарья.

Ответ: відстань між будинками 4200 м.

Пошаговое объяснение:

1) 50 * 35 = 1750(м) - это первого мальчика

2) 70 * 35 = 2450(м) - это второго мальчика

3) 1750 + 2450 = 4200(м)