Два лісові коти стрибають одночасно. Перший за один стрибок пересувається на 1 м, а другий на 3 м.

За скільки таких стрибків відстань між ними дорівнюватиме 10 м. Терміново!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Светлана.
Швидкість першого 1м/стрибок
Швидкість другого 3м/стрибок

Швидкість зближення 3-1=2м/стрибок
10м:2м/стрибок=5стрибков

Перевірка:
За 5 стрибків перший кіт подолає відстань: 5*1=5м


За 5 стрибків другий кіт подолає відстань: 5*3=15м


15м-5м=10м



Відповідь:5 стрибків



Можно лучший ответ, пожалуйста