З'ясуй, скільки обертiв зробить колесо на відстані 96 м, якщо довжина кола колеса дорівнює 4/5 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лера.

Ответ:

96 \div  \frac{4}{5}  = 96 \times  \frac{5}{4}  = 120