Помогите пж,задумане число помножили на -2⅔,добуток збільшили на 2,8,у результаті одержали 7,9.Яке

число задумали?

Ответы на вопрос

Отвечает Білан Софія.

Відповідь: задумане число дорівнює -1,9125.

Покрокове пояснення:

Нехай задумане число дорівнює х. Тоді за умовою маємо:

х · (-2⅔) + 2,8 = 7,9

Перетворимо це рівняння до вигляду, зручного для розв'язання:

х · (-2⅔) = 7,9 - 2,8

х · (-2⅔) = 5,1

х = 5,1 / (-2⅔)

Знайдемо спочатку знаменник дробу:

-2⅔ = -8/3

Тоді:

х = 5,1 / (-8/3)

х = 5,1 · (-3/8)

х = -1,9125

Отвечает Бауыржанкызы Айсулу.

Ответ:

нада обернути приклад

Пошаговое объяснение:

буде:

 8\frac{19}{20}

якщо не помиляюсь