ПЖ ПЖ срочно!Сторона квадрата на 2,5 см більша від сторони рівностороннього трикутника з периметром

21 см знайди периметр і площу квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Диана.

Ответ: Нехай сторона рівностороннього трикутника буде х см. Тоді периметр трикутника дорівнює 21 см:

3х = 21

Розділимо обидві частини рівняння на 3:

х = 7

Таким чином, сторона рівностороннього трикутника дорівнює 7 см.

Сторона квадрата на 2,5 см більша за сторону трикутника, тобто:

сторона квадрата = 7 + 2.5 = 9.5 см

Периметр квадрата дорівнює сумі всіх його сторін:

периметр квадрата = 4 * сторона = 4 * 9.5 = 38 см

Площа квадрата обчислюється як квадрат сторони:

площа квадрата = сторона² = 9.5² = 90.25 см²

Отже, периметр квадрата дорівнює 38 см, а його площа - 90.25 см².

Пошаговое объяснение: