!!!СРОЧНО!!!!!!СРОЧНО!!! Космонавти виходили у відкритий космічний простір 2 рази по 20 хв і один

раз на 15 хв. Скільки всього часу вони провели у відкритому космічному просторі???​​​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевна Ксения.

Відповідь:

1)2*20=40(хв)

2)40+15=55(хв)

Відповідь: 55 хвилин.

Покрокове пояснення: