Яку цифру слід поставити замість зірочки, щоб число 7*85 було кратним 3? ПОЖАЛУЙСТА БЫСТРЕЕ Я НА

УРОКЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазяр Володимир.

Відповідь:

Щоб число 7*85 було кратним 3 замість зірочки слід поставити цифру 1, або 4, або 7.

Покрокове пояснення:

Яку цифру слід поставити замість зірочки, щоб число 7*85 було кратним 3?

Розв'язання:

Число ділиться на 3 за умови, що сума його цифр ділиться на 3. Так як сума цифр 7+8+5=20, то пропущена цифра може бути 1 (20+1=21, 21:3=7), 4 (20+4=24, 24:3=8) або 7 (20+7=27, 27:3=9).

Тобто це числа: 7185, 7485 або 7785.

Перевірка:

7185:3=2395

7485:3=2495

7785:3=2595

#SPJ1