Побудуй квадрат, периметр якого дорівнює 24 см. Знайди площу цього квадрата. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Маргарита.

Ответ:

Щоб побудувати квадрат з периметром 24 см, потрібно розділити 24 на 4 (оскільки у квадрата чотири сторони) і отримати довжину сторони:

24 см / 4 = 6 см

Таким чином, довжина сторони квадрата дорівнює 6 см. Щоб знайти площу квадрата, потрібно піднести довжину сторони до квадрату:

6 см * 6 см = 36 см²

Отже, площа квадрата дорівнює 36 кв. см.

Отвечает Жигунова Полина.

Пошаговое объяснение:

периметр Р=24 см

Р=4а

а - сторона квадрата

а=Р/4=24/4=6 см

площадь S=a²=6²=36 см²

ответ: 36 см²