знайти середнє арифметичне перших 9натуральних чисел:(1,2,3,4,5,6,7,8) або правильної відповіді

немає​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярослав.

Ответ:     5.

Пошаговое объяснение:

9 чисел это  1,2,3,4,5,6,7,8 и 9.

Надо их сложить и разделить на число цифр (9):

(1+2+3+4+5+6+7+8+9)/9 = 45/9=5.