Для функції у = f(x) записано первісну F(x). Укажіть усі правильні записи. 1Якщо у=tgx, To

F(x)=ctgx+C. 2 Якщо у=3, то F(x)=3x+c. 3 Якщо у=-cosx, то F(x)=sinx+C. 4 Якщо у= x16, то F(x) = x1 +С. 17 д Лише II і IV Лише I і IV Лише I, II, IV I, II, III, IV Лише I, II, III ПОМОЖІІІІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатов Максим.

Відповідь:Якщо у=3, то F(x)=3x+c.

Якщо у=-cosx, то F(x)=sinx+C.

Якщо у= x^16, то F(x) = (1/17) x^17 +C.

Отже, правила на вид: Лише II і III і IV

Покрокове пояснення:ето  не точно