Розв'яжіть рівняння та знайдіть середне арифметичне коренів рівняння A) 0,8 (x-3,2)=56; 5)

(0,4x-27,5)* 0,25=2, 745.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Никита.

Ответ:

84,7

Пошаговое объяснение:

0,8(х - 3,2) = 56

х - 3,2 = 56 : 0,8

х - 3,2 = 70

х = 70 + 3,2

х = 73,2

(0,4х - 27,5) * 0,25 = 2,745

0,4х - 27,5 = 2,745 : 0,25

0,4х - 27,5 = 10,98

0,4х = 10,98 + 27,5

0,4х = 38,48

х = 38,38 : 0,4

х = 96,2

(73,2 + 96,2) : 2 = 169,4 : 2 = 84,7 - среднее арифметическое корней уравнения