У першій коробці є кульки з номерами від 1 до 4, а в другій від 5 до 8. 3 кожної коробки авмання

вибирають по одни кульці. Яка ймовірність того, що сума номерів вибраних кульок дорівнюватиме 87​

Ответы на вопрос

Отвечает Фугаев Рома.

Ответ: 1/16= 0,0625

Пошаговое объяснение:

Кількість способів вибрати кульки з кожної коробки становить:

- з першої коробки - 4

- з другої коробки - 4

- з третьої коробки - 3

Отже, загальна кількість способів вибрати три кульки складає 4 * 4 * 3 = 48.

Таким чином, ймовірність того, що сума номерів вибраних кульок дорівнюватиме 87, дорівнює 3/48 = 1/16.