9.35+x÷2=6.6 розпищить рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання рівняння потрібно перетворити його, щоб знайти значення невідомої змінної x. Почнемо з віднімання числа 9.35 від обох боків рівняння:

9.35 + x ÷ 2 = 6.6

x ÷ 2 = 6.6 - 9.35

Тепер віднімемо 6.6 від 9.35 і отримаємо -2.75:

x ÷ 2 = -2.75

Для того, щоб знайти x, потрібно помножити обидві частини рівняння на 2:

x = -2.75 × 2

x = -5.5

Отже, розв'язком рівняння є x = -5.5.

Отвечает Шахраманян Карина.

Ответ:     -5.5.

Пошаговое объяснение:

9.35+x÷2=6.6;

x/2=6.6-9.35;

x/2=-2.75;

x=-2.75*2;

x=-5.5.