Як перевести 10 в дріб єслі знизу 14


Ответы на вопрос

Отвечает Керимов Ильяс.

Щоб перевести ціле число 10 в дріб, що має 14 у знаменнику, необхідно чисельник дорівнював десяти, тобто:

10/14

Цей дріб можна скоротити, поділивши чисельник і знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який дорівнює 2:

10/14 = (10 ÷ 2)/(14 ÷ 2) = 5/7

Отже, 10 в дробовому виразі зі знаменником 14 дорівнює 5/7.