Під час приготування полуничного варення об'єм полуниць зменшився на 3/7 порівняно з початковим.

Скільки одержали варення, якщо полуниць 14 літрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.

Ответ:

14:7*3=2*3=6 далі не знаю