Ширина прямокутного паралелепіпеда 18 см ,довжина на 6 см більша від ширини , висота у два рази

менша від довжини.Знайти об'єм паралелепіпеда . Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Бедная Лиза.

Ответ: Дано:

Ширина паралелепіпеда = 18 см

Довжина = ширина + 6 см

Висота = 1/2 * довжина

Щоб знайти об'єм паралелепіпеда, потрібно перемножити довжину, ширину і висоту.

Довжина = ширина + 6 см = 18 см + 6 см = 24 см

Висота = 1/2 * довжина = 1/2 * 24 см = 12 см

Об'єм паралелепіпеда = Довжина * Ширина * Висота = 24 см * 18 см * 12 см = 5184 см³

Отже, об'єм паралелепіпеда дорівнює 5184 см³.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Абдуллин Айнур.

Ответ:

Щоб знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда, потрібно перемножити його три взаємно перпендикулярні сторони.

За заданими умовами:

Ширина = 18 см

Довжина = 18 + 6 = 24 см

Висота = 24 / 2 = 12 см

Тепер обчислимо об'єм паралелепіпеда:

Об'єм = Ширина * Довжина * Висота

Об'єм = 18 см * 24 см * 12 см

Обчислюємо:

Об'єм = 5,184 см³

Таким чином, об'єм паралелепіпеда становить 5,184 кубічних сантиметра.