У книзі 280сторінок, Віктор прочитав 7/10книги.Скільки сторінок залишається прочитати?


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

280×7/10 = 196 - сторінок прочитано

280-196=84 - сторінок залишилося

Отвечает Шелудько Артем.

Щоб знайти кількість сторінок, які залишається прочитати, спочатку визначимо, скільки сторінок він вже прочитав, а потім віднімемо це число від загальної кількості сторінок книги.

Загальна кількість сторінок: 280

Віктор прочитав 7/10 книги.

Кількість сторінок, які він прочитав: 7/10 * 280 = (7 * 280) / 10 = 1960 / 10 = 196 сторінок

Тепер віднімемо кількість прочитаних сторінок від загальної кількості сторінок:

Залишається прочитати: 280 - 196 = 84 сторінки

Отже, Віктору залишилося прочитати 84 сторінки.