Сколько будет 150+124×23+1


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Анна.

Ответ:

При розрахунку математичних виразів, спочатку необхідно виконувати дії, які знаходяться у дужках, потім множення і ділення в порядку їх відносної розташованості, а потім додавання і віднімання також в порядку їх відносної розташованості. Тому спочатку потрібно знайти добуток 124 і 23, а потім додати до нього 150 та 1.

124 * 23 = 2852

150 + 2852 + 1 = 3003

Отже, відповідь: 3003.

Отвечает Шевяков Саша.

Ответ:

Будет 3003

Пошаговое объяснение:

150 + 124 × 23 + 1 = 150 + 2852 + 1 = 3003