Екі санның қосындысы 92-ге,ал олардың айырмасы 16-ға тең.Осы сандарды табыңдар. СРОЧНОООО ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:

x+y=92

x-y=16

92÷2=46

46-16=30

46+16=62

x=62

y=30

Отвечает Котов Дмитрий.

Ответ:

x-y=16

x-y=92

92:2=46

16:2=8

46-8=38

46+8=54.

54-38=16

54+38=92

Ж: x=54, y=38

Пошаговое объяснение:

92 екі саннан тұратын қып бөлеміз 2 ге , сосын 46 дан жоғары ға және төмен қарай айырымы 16 , қосындысы 92 болатын сандарды табамыз.