артем мав на 60 гривень більше ніж у Ігоря. скількі гривень було у Ігоря якщо їх було у 4 рази

менше ніж в артема​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Відповідь:

20 грн

Покрокове пояснення:

Нехай у Ігора було x грн. Тоді у Артема було (x+60) грн, або 4x грн.

Складаємо рівняння:

4x=x+60

4x-x=60

3x=60

x=60÷3

x=20 грн—було у Ігора.