СРОЧНО, ДАЮ 50 БАЛЛОВ велосипедист був у дорозі 3 години. Протягом 1 голини відн подолав 1/4

усього шляху, що становить 5/8 від того, що він проїхав другої години, а протягом 3 - рештку 21 км. Яку відстань подолав велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Стас.

Ответ:

60 км

Пошаговое объяснение:

Весь путь = х км

1 час = 1/4х км

2 час = 1/4х : 5/8 = 1/4х * 8/5 = 8/20х = 2/5х км

3 час = 21 км


1/4х + 2/5х + 21 = х

5/20х + 8/20х + 21 = х

13/20х + 21 = х

13/20х - х = -21

-7/20х = -21

х = -21 : (-7/20)

х = 21 * (-20/7)

х = -3 * (-20/1)

х = 60/1

х = 60


Весь путь = (х) = 60 км