Два пішоходи рухалися назустріч один одному. Швидкість першого 4 км/год, а другого 5 км/год. На

скільки км вони зближаються за 3 год? 10км 30км 3км 27км

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Саша.

Ответ:

Щоб знайти відстань, на яку зблизяться два пішоходи, треба перемножити суму їхніх швидкостей на час:

Відстань = (швидкість першого + швидкість другого) * час.

В даному випадку:

Швидкість першого пішохода = 4 км/год

Швидкість другого пішохода = 5 км/год

Час = 3 год

Відстань = (4 км/год + 5 км/год) * 3 год = 9 км/год * 3 год = 27 км.

Таким чином, два пішоходи зблизяться на відстань 27 км за 3 год. Отже, правильна відповідь - 27 км.

Пошаговое объяснение:

постав будь ласка статус кращої відповіді

Отвечает Бондаренко Соня.
27 км, потому что 4*3=12, 5*3=15, 12+15=27