До деякого числа додали його 1/5 і отримали 74,4.Знайдіть це число ?


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Даниил.

Ответ:

62.

Пошаговое объяснение:

Позначимо деяке число за невідоме x, тоді:

x + \frac{1}{5} x = 74,4\\\frac{6}{5} x = 74,4\\x = 74,4: \frac{6}{5}  = 74,4 * \frac{5}{6} = 62

Перевірка:

62+\frac{1}{5} 62 = 62+12,4 = 74,4

Отвечает Суханов Серёжа.

Ответ: 62

Пошаговое объяснение:

Позначимо невідомк число за x, тоді:

х + х/5 = 74,4  |*5

5х + х = 372

6х = 372

х = 372 / 6

х = 62