0, 25x + 400y Якш x = 7 y = 2, 1


Ответы на вопрос

Отвечает Башлыкова Оля.

1) 0,25*7=1,75 (підставляємо значення х замість х)

2)400*2,1=840 (підставляємо значення у замість у)

3)1,75+840=841,75 (додаємо перемножені числа)

0,25х+400у=841,75 (результат)