Знайдіть число, 13% якого становлять 0,39 1) 0,3 2) 0,25 3) інша відповідь 4) 30


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

Для знаходження числа, 13% якого становлять 0,39, можна скористатися формулою відсотків:

13% = (13/100)

Нехай шукане число буде позначене як х. Тоді, згідно з умовою:

(13/100) * x = 0.39

Перепишемо це у вигляді рівняння і розв'яжемо його:

(13/100) * x = 0.39

x = 0.39 * (100/13)

x = 3

Отже, число, 13% якого становлять 0,39, дорівнює 3.