Одна сторона трикутника в 2 рази менша від Другої і на 2,5 дм менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 18,9 дм. помогите пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Елена.

Пошаговое объяснение:

пусть 1 сторона=х дм, тогда 2сторона=2х дм ,а 3 сторона=(2,5+х) дм

периметр=18,9 дм

х+2х+2,5+х=18,9

4х=18,9-2,5

4х=16,4

х=4,1 дм - 1 сторона

2•4,1=8,2 дм - 2 сторона

2,5+4,1=6,6 дм - 3 сторона