Зведіть дріб що дорівнює 3/8 до знаменника, значенню виразу 3в квадраті- 10 + 6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вечёрка Виталик.

Ответ:

Спочатку визначимо значення виразу 3в квадраті- 10 + 6:

3в² - 10 + 6 = 3в² - 4

Тепер зведемо дріб 3/8 до знаменника 3в² - 4:

3/8 = (3/8) * (3в² - 4)/(3в² - 4)

Отримаємо:

3/8 = (9в² - 12)/(24в² - 32)

Таким чином, дріб, що дорівнює 3/8, зведений до знаменника, який має значення 3в квадраті- 10 + 6, дорівнює (9в² - 12)/(24в² - 32).