У шухляді 10 білих і 5 чорних кульок. Яка ймовірність вийняти навмання з шухляди: 1) білу кульку;

2) чорну кульку

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Абу.
Всього кульок 10 + 5 = 15
Імовірність дістати білу кульку = 10/15 = 2/3
Імовірність дістати чорну кульку = 5/15 = 1/3