Збільшити число 300 на 30 %,а потім результат зменшити на 30%​


Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб збільшити число 300 на 30%, спочатку обчислимо 30% від числа 300:

30% від 300 = 0.3 * 300 = 90

Таким чином, збільшене число на 30% буде:

300 + 90 = 390

Тепер, щоб зменшити це число на 30%, обчислимо 30% від 390:

30% від 390 = 0.3 * 390 = 117

Отже, число 390, зменшене на 30%, буде:

390 - 117 = 273

Отримали число 273 після збільшення на 30% і зменшення на 30%.