мама купила 2 коробки печива, по 2 кг кожній, і 4 кг цукерок скільки килограмів печива і цукерок

купила мама? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

4кг печива 4 кг цукерок

Пошаговое объяснение:

2 коробки × 2 кг = 4кг --- печиво

4 кг цукерок

Отвечает Чепара Ольга.

Ответ:

8 кг

Пошаговое объяснение:

якщо одна коробка печива 2 кг, то 2 коробки будуть мати вагу 2×2=4(кг)

Щоб дізнатися всю вагу печива і цукерок потрібно 4+4=8

Відповідь: мама купила 8 кг цукерок і печива