Склади і розв'яжи рівняння. Одне число помножили на 6,а друге поділили на 6 і в обох випадках

дістали 36.Знайди ці числа. Відповідь на помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Юлия.

Ответ:

Позначимо перше число як x, а друге як y. Тоді за умовою задачі маємо систему рівнянь:

6x = 36

y/6 = 36

Розв'язавши перше рівняння, знаходимо:

x = 36/6 = 6

Підставляючи це значення у друге рівняння, знаходимо:

y/6 = 36

y = 36 * 6 = 216

Отже, перше число дорівнює 6, а друге число дорівнює 216.