8. Хвилинка математики. Пригадай, як добувають ко- рисні копалини, і допоможи Аї розв'язати задачу.

Шахтарі за 3 години роботи видали на-горá* 15 т вугілля. Скільки кілограмів кам'яного вугілля видобудуть робітники за 1 робочий день (8 год)? Скільки днів треба шахтарям, щоб видобути 200 т вугілля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Анна.

Ответ:

1)15÷3=5 за 1 годину

2)5×8=40 за робочий день

3)200÷5=40 днів