О 1. Розв'яжiть рiвняння: 72 : (6 +y) = 9. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь: - y = 2.

Покрокове пояснення:

Для розв'язання рівняння потрібно виконати наступні кроки:

72 : (6 + y) = 9

Можна помножити обидві частини рівняння на (6 + y), щоб видалити ділення в лівій частині:

(6 + y) * (72 : (6 + y)) = 9 * (6 + y)

Це дозволяє спростити рівняння, бо (6 + y) в знаменнику та в чисельнику скоротиться:

72 = 9 * (6 + y)

Далі можна помножити 9 на (6 + y), щоб розкрити дужки:

72 = 54 + 9y

Відняти 54 від обох частин рівняння, щоб відокремити y на одному боці:

72 - 54 = 9y

18 = 9y

Розділити обидві частини на 9, щоб виразити y:

18 / 9 = y

y = 2

Отже, розв'язок рівняння - y = 2.

Отвечает Ванюхина Настя.

Не знала як видалити відповідь тому просто переписала на це :D