1,98:(0,7-х)=4,5 Помогите пожалуйста очень срочно нужно сделать!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гавричкин Вадим.

Щоб знайти значення х, потрібно спочатку виконати дії в дужках:

0,7 - х = 1,98 : 4,5

0,7 - х = 0,44

Щоб знайти значення х, потрібно відняти 0,7 від обох сторін:

-х = 0,44 - 0,7

-х = -0,26

Тепер потрібно помножити обидві сторони на -1, щоб отримати значення х:

х = 0,26

Отже, х дорівнює 0,26.