Срочно дам 50 бал. Знайдіть суму усіх ребер прямокутного паралепіпеда , виміри якого дорівнюють 4,3

см 3,5 см 2,2 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Линевич Евгений.

Ответ:

40 сантиметрів.

Пошаговое объяснение:

4(4,3+3,5+2,2) = 4 * 10 = 40 см або 4 дм.

P.S.: поставь будь ласка 5 балів і вподобайку :)