ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! ДАЮ 30 БАЛОВ Знайди середнє арифметичне чисел. 1,8; 55,3 i 74 90 583 i 248 5,7;

7,9; 9,3 i 3,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Алиса.

Відповідь:

Середнє арифметичне - це сума чисел, поділена на їх кількість. Отже, щоб знайти середнє арифметичне:

1. Додаємо всі числа.

2. Ділимо отриманий результат на їх кількість.

1. (1+8+55.3+74+90)/5 = 245.3/5 = 49.06

Середнє арифметичне чисел 1,8; 55,3 і 74, 90 дорівнює 49,06.

2. (583+248)/2 = 831/2 = 415.5

Середнє арифметичне чисел 583 і 248 дорівнює 415,5.

3. (5.7+7.9+9.3+3.5)/4 = 26.4/4 = 6.6

Середнє арифметичне чисел 5.7, 7.9, 9.3 і 3.5 дорівнює 6.6.

Відповіді:

1) 49.06

2) 415.5

3) 6.6

Покрокове пояснення: