Обчісліть значення виразу (4,8 - 6,6) : 6 • 10 (Терміновоо!!! Будь-ласка)


Ответы на вопрос

Отвечает Демидко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4.8-6.6 = -1.8

2)-1.8:6 = -0.3

3)-0.3*10 = -3

Відповідь:-3