Довжина першої сторони трикутника дорівнює 4,8, другої-на 1,9 менша, а третьої - на 2,2 см більша

за довжину першої. Знайти периметр трикутника СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Полина.

Ответ:

1) 4,8-1,9=2,9(см) - друга сторона

2) 4,8+2,2=7(см) - третя сторона

3) 4,8+2,9+7=14,7(см) - Периметр трикутника

Відповідь: периметр трикутника 14,7см.