До магазину «Дитячий світ» завезли іграшки. Два конструктора по 30,46грн, чотири роботи по 43,

25грн та чотири ляльки по 54грн. Яка середня арифметична вартість даного товару?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дүйсебаев Белал.

Відповідь:

44,992грн

Покрокове пояснення:

2*30,46=60,92грн

4*43,25=173грн

4*54=216

2+4+4=10 іграшок

60,92+173+216=44,992грн середня ціна