Знайди значення виразу x2 + 2xy + y² ,якщо x=0,23, y=2,77 ( застосуйте одну із формул скороченого

множення) (завдання буде зараховано, якщо Ви надішлете розв'язання в Classroom) 1)3 3)2)2,99 4)9 5)6 Напишіть розв’язання!

Ответы на вопрос

Отвечает Савлюков Данил.

Ответ: 9

Пошаговое объяснение:

x^2 + 2xy + y^2 = (x + y)^2

(0.23 + 2.77)^2 = 3^2 = 9