Зведіть подібні доданки 5х - 6х + 3у - 14х - 3у + х дам 20 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

порахуємо х: 5х-6х-14х+х=-14х

порахуємо у: 3у-3у=0

як виглядає запис в зошиті: 5х-6х+3у-14х-3у+х=-14х