5. Установи відповідність між рiвнянням (1-3) та його розв'язком (А-Г). • A 4,58 • Б 4,57 • B

4,53 •Г 2,28 1) 3,43+x=8 2) у-2,5=2,03 3) 9,16:z=2 СРОЧНО Дам 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1 Б

2 В

3 А

Пошаговое объяснение:

Отвечает Турганбаев Азамат.

Ответ:

1) 3,43+x=8

x=8-3,43

x=4,57 (Б)

2) у-2,5=2,03

y=2,03+2,5

y=4,53 (В)

3) 9,16:z=2

z=9,16/2

z=4,58 (А)