7. Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина складає 1/2 (половину) довжини. Знайдіть периметр

і площу прямокутника. i​

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Відповідь:

80/2=40см- ширина

(80+40)*2=240- периметр

80*40=3200- площа

Покрокове пояснення: