Яка маса осаду утвориться в наслідок взаємодії 44,8л сульфатної кислоти з купрумом(2) хлоридом​


Ответы на вопрос

Отвечает Логвин Александра.

Ответ:

319г

Объяснение:

H2SO4+CuCl2=2HCl+CuSO4
m=n/M n=V/Vm

n(H2SO4)=44,8/22,4=2моль

беремо CuSO4 за х, а H2SO4 за 2 моль. Отримаємо:

x=2

n(CuSO4)=2моль

m(CuSO4)=2*(63,5+32+16*4)=2*159,5=319г