На відрізку АB позначили точку С. Відрізок АС має довжину 12,3 см, а ВС у 3 рази коротший. Знайдіть

довжину відрізка AB.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Арсений.

Добрий ранок!

1) 12,3 : 3 = 4,1 (см) - довжина відрізка ВС.

2) 4,1 + 12,3 = 16,4 (см)

Відповідь: довжина відрізка АВ становить 16,4 см.