Знайдіть периметр прямокутника, сторони якого дорівнюють 5,2 см і 6 см. Допоможіть, в мене річна

контрольна!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Доминика.

Ответ:

5,2 + 6 + 6 + 5,2= 10,4+12=22,4